مشاوره و طراحی دوربین مداربسته

اگر شما هم مانند ما در صنف دوربین مداربسته مشغول به کار باشید ، و یا در زندگی روتین خود با دوربین های مداربسته سر و کار داسته باشیدذ و یا حتی اتفاقات جالب ضبط شده توسط دوربین مداربسته را دیده باشید ، متوجه شده اید که گاهی مردم و یا خود ما گاهی رفتار عجیب و غریب انجام میدهیم که توسط دوربین های مداربسته ضبط میشوند ، مخصوصا زمانی که نمیدانند تحت نظر دوربین هستند.

پس با توجه به رشد استفاده از دوربین مداربسته ، هنگامی که با دوستان خود درحال قدم زدن و یا شوخی کردن در خیابان هستید مراقب رفتار خود باشید. در لیست زیر به ۱۱ مورد از این رفتار اشاره خواهیم کرد.


فعالیت های ماوراء الطبیعه
بسیاری از مردم به برنامه های تلویزیون که در آن روح های مختلف را به دام می اندازند علاقه دارند ، و یکی از دلایل آن هم این است که اغلب این فعالیت ها توسط دوربین های نظارتی ضبط میشوند . این که آیا شما ارواح را باور دارند و یا نه ، میلیون ها نفر از مردم ادعا می کنند که انها را دیده اند و یا حتی از انها فیلم برداری کرده اند. اینکه صحت دارد و یا نه ، قضاوت با شماست.
بیگانگان
این یکی دیگر از مواردی است که شما ممکن است باور کنید و یا باور نکنید ، مردم همچنین ادعا می کنند که اثراتی از سفینه های فضایی و موجودات بیگانه را توسط دوربین های فیلم برداری خانگی و یا دوربین مداربسته ضبط کرده اند .
ناهنجاری
شبح ، بیگانگان ، و ناهنجاری ها ، یک جریان الکتریکی عجیب و غریب ، رعد و برق و … چیزی هایی است که در دوربین های مدار بسته در سراسر جهان تصویر برداری شده است و کارشناسان هنوز هم تحت فشار برای توضیح آنچه در آن است هستند.
فرشته مهربانی
در فرهنگ غربی فرشته ای وجود دارد به نام Cupid (عشق) ، که نمادی است برای بیان احساسات شادی ، مهربانی ، عشق و … . گاهی مردم در خیابان کارهایی انجام میدهند که نشان دهنده ی لطف ، احساس ، مهربانی ، دلرحمی و از این دست احساسات است ، مخصوصا زمانی که نمیدانند اعمال انها ضبط میشوند . مانند شخصی که کیف پول که افتاده را به صاحبش باز میگرداند ، مردی که برای تعویض لاستیک ماشین دیگری توقف میکند و ….
شوخی های محل کار
اگر در محل کار شما دوربین های مداربسته وجود دارند ، دفعه ی بعدی که قصد شوخی کردن با همکار خود را دارید حتما به بالای سر خود نگاه کنید.
مجرمان
امروزه جرم و جنایت ممکن است خیلی عجیب نباشد اما باز هم جزو اتفاقات عجیبی است که توسط سیستم های نظارتی به دام می افتند . شاید فرض کنید با قدم زدن در خیابانی که توسط دوربین کنترل میشود هرگز احتمال سرقت از شما وجود ندارد ، چون این روز های این اتفاقات به کرات رخ میدهند ، حتی زیر دوربین ها !
دزدیدن اجناس
با گسترش فروشگاه های زنجیره ای و اضافه شدن لاین های بلند و طولانی به این فروشگاه ها و تعدد اجناس ریز و درشت ، در بعضی از موارد شاهد افرادی هستیم که به دلایل مختلف وارد این مکان ها شده و با دزدیدن و پنهان کردن قصد خارج کردن غیرقانونی آنها را از فروشگاه دارند .

  نظرات